Specjalista/ Inżynier ds. systemu zarządzania jakością

Miejsce Polkowice
Forma umowa o pracę
Kandydaci K/M/NB

Twoje obowiązki, to:

  • koordynacja działań związanych z funkcjonowaniem i rozwojem Zintegrowanego Systemu Zarządzania w zakresie ISO 9001i IATF16949,
  • koordynacja działań związanych ze sterowaniem procesami globalnymi, regułami dla procesów, instrukcjami, wytycznymi i procedurami w ramach krajobrazu procesowego,
  • harmonizacja procesów w całej grupie Brose Sitech,
  • koordynacja wewnętrznych audytów systemowych w zakresie ISO 9001 i IATF16949 w zakładach Brose Sitech,
  • nadzorowanie i zapewnienie wsparcia eksperckiego dla grupy opiekunów systemu (jednostka produktowa QMS, zakład QMS i zakład QM),
  • nadzorowanie terminowego składania działań korygujących po audytach wewnętrznych wraz z Inżynierami/ Specjalistami QMS lokalnych zakładów,
  • przygotowywanie raportów z przeglądów zarządzania dla Grupy oraz wyznaczanie standardów dla lokalnych przeglądów zarządzania.

Oferujemy:

  • stabilną i interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • rozwój zawodowy w ramach struktur międzynarodowego koncernu motoryzacyjnego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • liczne benefity finansowe, świadczenia urlopowe i świąteczne, dofinansowanie do posiłków w kantynie, opiekę zdrowotną,
  • pakiety sportowe na preferencyjnych warunkach,
  • elastyczny czas pracy.

To stanowisko może być Twoje, jeśli:

  • posiadasz wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu zarządzania jakością,
  • masz min. 5 letnie doświadczenie w obszarze zarządzania jakością w branży motoryzacyjnej,
  • bardzo dobrze znasz język angielski, znajomość języka niemieckiego jest mile widziana,
  • posiadasz certyfikat audytora wiodącego ISO 9001:2015, IATF16949:2016 1st/2nd party auditor (licencja VDA QMC), VDA 6.3: 2023 1st/2nd party process auditor (licencja VDA QMC),
  • znasz wytyczne ISO 19011:2018, ISO 31000:2018, wytyczne dotyczące certyfikacji produktów na rynku chińskim, narzędzia jakości, standardy VDA, prawa dotyczące działania IMS, specyficzne wymagania klienta,
  • posiadasz umiejętność rozwiązywania problemów, czytania rysunku technicznego,
  • posiadasz umiejętność analitycznego myślenia, pracy w zespole,
  • posiadasz umiejętność planowania i organizacji pracy własnej,
  • jesteś osobą samodzielną w zakresie podejmowanych działań,
  • jesteś osobą otwartą na podróże służbowe,
  • posiadasz prawo jazdy kat. B.

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych kandydatów do pracy Brose Sitech sp. z o. o.

CV - online

Jeżeli nie znalazłeś ogłoszenia o pracę, która dot. Twoich kompetencji możesz aplikować do naszej bazy CV poprzez wypełnienie poniższego formularza CV-online.

CV - online Września CV - online Głogów CV-online Polkowice