Specjalista ds. finansowych

Miejsce Polkowice
Forma umowa na zastępstwo
Kandydaci K/M/NB

Twoje obowiązki, to:

  • prowadzenie ewidencji dokumentów księgowych zgodnie z prawem bilansowym i podatkowym,
  • uzgadnianie rozrachunków i korespondencja z kontrahentami,
  • bieżące uzgadnianie zgodności poszczególnych kont księgowych,
  • wsparcie przy zamknięciu miesiąca,
  • sporządzanie zestawień księgowych i analiz,
  • opracowywanie raportów na potrzeby sprawozdawczości wewnętrznej i zewnętrznej,
  • przygotowywanie sprawozdań finansowych grupowych i lokalnych.

Oferujemy:

  • stabilną i interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • rozwój zawodowy w ramach struktur międzynarodowego koncernu motoryzacyjnego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • liczne benefity finansowe, świadczenia urlopowe i świąteczne, dofinansowanie do posiłków w kantynie, opiekę zdrowotną,
  • pakiety sportowe na preferencyjnych warunkach,
  • elastyczny czas pracy.

To stanowisko może być Twoje, jeśli:

  • posiadasz wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • posiadasz doświadczenie zawodowe z zakresu finansów,
  • znasz język angielski lub niemiecki w stopniu komunikatywnym,
  • znasz pakiet MS Office w stopniu bardzo dobrym,
  • posiadasz umiejętność analitycznego myślenia,
  • potrafisz pracować pod presją czasu,
  • jesteś osobą obowiązkową i odpowiedzialną, samodzielną, dokładną, zaangażowaną i terminowo realizującą zadania.

Mile widziane:

  • dobra znajomość SAP-R3.

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych kandydatów do pracy Brose Sitech sp. z o. o.

CV - online

Jeżeli nie znalazłeś ogłoszenia o pracę, która dot. Twoich kompetencji możesz aplikować do naszej bazy CV poprzez wypełnienie poniższego formularza CV-online.

CV - online Września CV - online Głogów CV-online Polkowice