Manager of Financial Planning & Analysis Brose Sitech Group

Miejsce Polkowice/Wrocław
Forma Umowa o pracę
Kandydaci K/M/NB

Twoje obowiązki, to:

  • zbudowanie przy współpracy z CFO zespołu Financial Planning & Analysis – nowy obszar
    w strukturach organizacji,
  • kierowanie zespołem specjalistów i ekspertów,
  • doradztwo w zakresie planowania i analizy finansowej dla spółek Grupy Brose Sitech,
  • kierowanie i przygotowywanie rund planistycznych – planowanie długoterminowe oraz budżetów rocznych,
  • przygotowywanie raportów finansowych dla całej grupy w oparciu o zdefiniowane KPI,
  • planowanie przepływów pieniężnych i kontrola płynności,
  • konsolidacja Grupy Brose Sitech zgodnie z MSSF (roczne sprawozdanie finansowe),
  • przejęcie odpowiedzialności i organizacja procesu planowania i zatwierdzania inwestycji,
  • analiza i optymalizacja rozwoju kapitału obrotowego w odniesieniu do przyczyn i czynników, wpływających na wartość, w szczególności w odniesieniu do zapasów i należności,
  • zapewnienie jednolitych metod i wytycznych w zakresie planowania, analizy i raportowania,
  • kierowanie strategicznymi projektami z zakresu planowania finansowego i analiz,
  • bezpośrednie raportowanie do Wiceprezesa ds. finansowych i zakupów Brose Sitech Group.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie oraz ciekawą, pełną wyzwań pracę, kontakt z nowymi technologiami,
  • indywidualne możliwości rozwoju zawodowego, dofinansowanie do nauki i szkoleń,
  • dodatkowe benefity finansowe (m.in. roczny Bonus) oraz pozafinansowe,
  • ubezpieczenie na życie, fundusz inwestycyjny, prywatna opieka medyczna,
  • samochód służbowy + karta paliwowa, telefon służbowy, laptop,
  • pakiety sportowe na preferencyjnych warunkach,
  • elastyczny czas pracy, home office – model hybrydowy.

To stanowisko może być Twoje, jeśli:

  • posiadasz wykształcenie wyższe w zakresie ekonomii, rachunkowości, administracji biznesowej lub pokrewnym,
  • posiadasz kilkuletnie doświadczenie zawodowe na porównywalnym stanowisku,
  • masz doświadczenie w kierowaniu projektami,
  • posiadasz min. 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • znasz język niemiecki w stopniu biegłym (poziom C1) oraz język angielski w stopniu komunikatywnym (poziom B2),
  • znasz pakiet MS Office na poziomie bardzo dobrym,
  • posiadasz doskonałe umiejętności analizy danych finansowych, prognozowania oraz opracowywania raportów,
  • jesteś osobą skrupulatną w wykonywaniu obowiązków, zdolną do pracy pod presją czasu,
  • masz wysoki poziom etyki zawodowej oraz dbasz o poufność danych finansowych,
  • posiadasz bardzo dobre, zorientowane na cel umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne,
  • posiadasz zdolność do podejmowania szybkich i trafnych decyzji biznesowych,
  • masz proaktywne podejście do rozwiązywania problemów i doskonałe umiejętności organizacyjne,
  • posiadasz prawo jazdy kat. B oraz gotowość do częstych podróży służbowych krajowych i zagranicznych.

Mile widziane:

  • znajomość systemu SAP,
  • doświadczenie w branży automotive,
  • doświadczeni w zarządzaniu międzynarodowym zespołem.

Informacje o przetwarzaniu danych oowych kasobndydatów do pracy Brose Sitech sp. z o. o.

CV - online

Jeżeli nie znalazłeś ogłoszenia o pracę, która dot. Twoich kompetencji możesz aplikować do naszej bazy CV poprzez wypełnienie poniższego formularza CV-online.

CV - online Września CV - online Głogów CV-online Polkowice