Risk & Audit Manager

Miejsce Polkowice/Wrocław
Forma Umowa o pracę
Kandydaci K/M/NB

Twoje obowiązki, to:

  • odpowiedzialność za zarządzanie ryzykiem korporacyjnym (ERM) i centralny kontakt w ramach spółek grupy, dla akcjonariuszy i partnerów joint venture,
  • prowadzenie zarządzania ryzykiem operacyjnym przy użyciu nowoczesnych metod, takich jak ciągłe monitorowanie i samoocena kontroli,
  • dalszy rozwój procesu zarządzania ryzykiem (wczesne wykrywanie ryzyka, zarządzanie, monitorowanie i raportowanie),
  • doradzanie i wspieranie wszystkich odpowiednich działów w radzeniu sobie z ryzykiem operacyjnym i strategicznym, przeprowadzanie analiz ryzyka/ocen ryzyka i opracowywanie odpowiednich środków zaradczych,
  • planowanie działań audytowych (audyty systemowe, funkcjonalne i indywidualne), wraz z późniejszym tworzeniem raportów,
  • przeprowadzanie rutynowych i specjalnych audytów, a także wspieranie wewnętrznych dochodzeń w całej grupie, identyfikowanie słabych punktów procesów, opracowywanie konkretnych środków, monitorowanie wdrażania,
  • rozwój systemu audytu poprzez nowoczesne podejścia, takie jak zwinny audyt,
  • zarządzanie i koordynacja zewnętrznego dostawcy usług dla projektów audytowych,
  • wprowadzenie standardów i edukacja pracowników poprzez działania informacyjne, szkoleniowe i uświadamiające,
  • bezpośrednia linia raportowania do dyrektora finansowego (CFO) Brose Sitech Group.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie oraz ciekawą, pełną wyzwań pracę, kontakt z nowymi technologiami,
  • indywidualne możliwości rozwoju zawodowego, dofinansowanie do nauki i szkoleń,
  • dodatkowe benefity finansowe (m.in. roczny Bonus) oraz pozafinansowe,
  • ubezpieczenie na życie, fundusz inwestycyjny, prywatna opieka medyczna,
  • samochód służbowy + karta paliwowa, telefon służbowy, laptop,
  • pakiety sportowe na preferencyjnych warunkach,
  • elastyczny czas pracy, home office – model hybrydowy.

To stanowisko może być Twoje, jeśli:

  • posiadasz ukończone studia wyższe, np. inżynieria, administracja biznesowa/ekonomia, IT, ERM, prawo,
  • masz kilkuletnie doświadczenie zawodowe w dziedzinie audytu/zarządzania ryzykiem,
  • znasz w stopniu bardzo dobrym pakiet MS Office (w szczególności MS Excel, MS PowerPoint i MS Power BI) oraz SAP,
  • jesteś osobą odpowiedzialną,
  • jesteś zorientowany na cel i pracujesz w sposób ustrukturyzowany,
  • posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • posiadasz bardzo dobre umiejętności analityczne i szybkie rozumienie,
  • znasz język angielski i niemiecki w stopniu biegłym,
  • jesteś osobą otwartą na podróże służbowe.

Mile widziane:

  • doświadczenie z oprogramowaniem do zarządzania ryzykiem i audytem,
  • odpowiednie egzaminy zawodowe (np. CIA) lub doświadczenie z odpowiednimi certyfikatami systemowymi.

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych kandydatów do pracy Brose Sitech sp. z o. o.

CV - online

Jeżeli nie znalazłeś ogłoszenia o pracę, która dot. Twoich kompetencji możesz aplikować do naszej bazy CV poprzez wypełnienie poniższego formularza CV-online.

CV - online Września CV - online Głogów CV-online Polkowice